unisex design collection

Hakkımızda

.

Biz 2020’de İstanbul’da Sevde Uzun tarafından bir araya getirilen bir ekibiz. Rahatlık, kaliteli işçilik ve benzersiz tasarımları bir araya getirmek için işe başladık. Piyasada bulmakta zorlandığımız yüksek kalite standartlarını erişilebilir hale getirmek için üretim yapıyoruz. 35 yıldır desen ve nakış işinde olan Uzun ailesinin kalite anlayışı ve parçaların uzun ömürlü olması için, ürüne özel çizilen tasarımlar, hoodielere nakış ile işleniyor.

Ürettirdiğimiz kumaşları çekme ve solma testinden geçiriyoruz, detaylıca düşünülmüş kalıbımıza göre dikilmesi için yerel dikim atölyelerine gönderiyoruz. Ardından tekrar dikiş testinden geçiriyoruz ve size ulaştırıyoruz.

Yerel üretime önem verdiğimiz gibi, yerel tasarımcıların ve sanatçıların da kendilerini ifade edebilmelerine de önem veriyoruz. Sanatçılara, kendilerini rahatça ifade edebilecekleri bir platform oluşturmak için, markamızın vazgeçilmez bir parçası olan “online galeri”yi yarattık. Özgün işleri bu platform üzerinde toplayarak, sizin için erişilebilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Tasarımcı / Kurucu : Sevde Uzun

Desinatör/ Nakış Tasarımcısı : Hakan Uzun

Kalıp Tasarımcısı: Kıymet Şişman

İletişim Yönetmeni : Suna Yavaş – [email protected]

Web Tasarım : Yunus Emre Uzun – clofro.com

Reklam Ve İşbirliği Yöneticisi : Yusuf Ahmet Uzun

.

ABOUT US

We are a crew brought together by Sevde Uzun in Istanbul, at 2020. We started this business to bring together comfort, quality craftsmanship and unique designs. We create to make the quality we find hard on the market to find accessible to you. The Uzun family which is in the embroidery business for over 35 years, has the sense of quality that made us test every piece of product separately by hand. The designs are embroidered to the fabrics in local businesses for the long lasting apparel we intend to make.

We value local designers and artists have a voice through their work, as much as we value local production. To created a platform we call “online gallery” to give artists a place to express themselves. We intend to gather original works on this platform and make it accessible to a community, we imagine to bring together.

ALL EYES ON US

Sevdrus S Logo
Bültenimize Abone Olun!
Trendler, kampanyalar ve tasarımlarla ilgili ilk haberleri alın.